Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TOP 10 restauracji w Lublinie w 2014 r. Gdzie warto zjeść?

Utworzony przez Misiuuu, 23 listopada 2014 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Każdy pewnie dodałby coś od siebie, mi zabrakło np. Gusieppe,  ale autorzy artykułu napisali przecież, że to subiektywny ranking... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Stół i Wół ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Giuseppe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza czołówka to: Alter, 16 Stołów, Arte Del Gusto (już bez Włocha Ivo Violante), Perłowa Pijalnia Piwa, W Młynie (niestety nie zawsze otwarta), ale dobrych knajp jest o wiele więcej. Recenzje na Czy Smakuje? Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy z tymi 16 stołami! Niby prawdziwa restauracja a niedziela wieczór zamkniete wiec samą reklamą klientów nie przybedzie... braki w karcie i niby produkty regionalne. A w kazdej innej restauracji to skąd mają produkty? Z bialegostoku? Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha...może kiedyś był dobry i tani a teraz kapucha i kapucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 No i "Szkatuła", też miejsce warte polecenia. Zareklamuje jeszcze kebab na Nałęczowskiej, zaraz przy skrzyzowaniu z Kraśnickimi. Najlepszy kebab w Lublinie, smakuje tak samo jak tureckie oryginały!
  No smakuje raz gdy w lecie podali mi na wynos dwa kebaby ze starego kurczaka,który już smierdział (palniki mieli wyłączone i nic juz nie było na ruszcie) więc chyba żle trafiłem,ale podarowałem im i kiedy znów się skusiłem to przed wejściem zobaczyłem ciemnoskórego kolesia w fartuchu,który obcinał sobie paznokcie więc..... Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INSOMNIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA ROGATCE!!!!! Byłam tam ostatnio kilkukrotnie i za każym razem mnie zaskakują. Jedzenie jest pyszne, pięknie podane i nie drogie:) Sprawdźcie bo warto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało subiektywny ten ranking jest kilka o wiele lepszych restauracji bazujących na produktach lokalnych a co do Ilana zamysł może i był dobry na poczatku a teraz troche takie ''staropolskie disco polo''co do dań podawanych w the Oliv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kebab? sorry ale to ranking dla ludzi którzy lubią jeść coś innego a nie śmiecie...kto w ogóle je kebaby widziąc z czego się one robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhahaha coooo tooo jeeeest  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Bagatto trattoria, un luogo dove la vera cucina italiana. Sapori autentici di cui molti non hanno nemmeno sognato. Sapori autentici, ricchi nella sua semplicità, delicati e sottili, e un tempo pieno di sole italiano e carattere focoso. Buon appetito!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Trattoria Bagatto, to miejsce, w którym jest prawdziwa kuchnia włoska. Smaki autentyczne, o których wielu się nawet nie śniło. Smaki autentyczne, bogate w swojej prostocie, delikatne i subtelne, a za razem pełne włoskiego słońca i ognistego charakteru. Buon appetito!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe jedzenie prosto ze słonecznej Italii. Robione na bieżąco, a nie podgrzewane w mikrofali. Bardzo miła obsługa, czuje się wręcz rodzinną atmosferę. Przystępne ceny, w szczególności w porównaniu z jakością. Jest to bar bez nadęcia, gdzie ...AltroTrattoria bagatto Wspaniałe jedzenie prosto ze słonecznej Italii. Robione na bieżąco, a nie podgrzewane w mikrofali. Bardzo miła obsługa, czuje się wręcz rodzinną atmosferę. Przystępne ceny, w szczególności w porównaniu z jakością. Jest to bar bez nadęcia, gdzie można spotkać zarówno młodych jak i trochę starszych bywalców  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażająco subiektywny obraz kulinarnego Lublina, autor zapomniał (albo celowo pominął najwspanialsze włoskie restauracje Lublina, które robią prawdziwą CUCINA ITALIANA! a nie kluchy i buły italiansounding. Jeśli ktoś nie jadł pappardelle z borowikami i suszonymi pomidorami w Dolce Vita, gnocchi alla sorrentina w Bagatto albo pizzy czy buccatinni all'amatriciana w Aventinonie wie gdzie się je dobrze. Naturalniewymienione restauracje mają swoje dania, jednak szkoda, że tak ceniący swoje upodobania autor zawęził swoje horyzonty do miejsc modnych, które zdobywają renomę nie gotowaniem a marketingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając recenzje jeśli chodzi o resteurację Arte del Gusto zastanawia mnie jaka to kuchnia?Bycze jądra to danie kuchni hiszpańskiej nie wiem co może mieć wspólnego z kuchnią włoską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepysznieeeee jest w restauracji FOCUS na ul.Krasnickiej ! Naprawde polecam,nie pozalujecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA BYŁEM OSTATNIO NA UNII LUBELSKIEJ NA STACJI BENZYNOWEJ NA OBIEDZIE ZA 13,50 ZŁ PALCE LIZAĆ.POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno warto będzie zaczekać do połowy września na otwarcie Baru Nóż! Wielka gratka dla fanów soczystych hamburgerów! Nie mogę się już doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...